Nahoru
Dolu

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
AKCE
Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
Běžná cena:124 Kč (ušetříte: 8%)
Cena s DPH:114 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:MEDICOFARMA S.A., RADOM
Doprava od 90 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!
Upozornění: léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený. Pozorně si přečtěte příbalový leták.

Doplňující informace

Výrobce:MEDICOFARMA S.A., RADOMPDK kód:8594158130723
EAN:8594158130723SUKL kód:0125526
Farmakoterapeutická skupina:Ibuprofen
    
Výrobce:MEDICOFARMA S.A., RADOMPDK kód:8594158130723
EAN:8594158130723SUKL kód:0125526
    
Výrobce:MEDICOFARMA S.A., RADOM
PDK kód:8594158130723
EAN:8594158130723
SUKL kód:0125526
  
Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg

Podobné produkty

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.30x400mg
DODÁNÍ
ZDARMA

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.30x400mg

Koupit
59 Kč
62 Kč
Léčivý přípravek
 
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20x400mg I

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20x400mg I

Koupit
104 Kč
110 Kč
Léčivý přípravek
 
Potřebujete poradit?
Tel.:   
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.

     Pro ověření věrohodnosti internetové nabídky, případně nahlášení podezření na neoprávněnou internetovou nabídku léčiv nebo neoprávněné používání loga SÚKL kontaktujte Informační oddělení na infs@sukl.cz. Logo a banner SÚKL jsou chráněny autorským zákonem.